Sunday, October 7, 2012

FASHION TALK: AUTUMN JACKETS


Leaves shine in almost every color. Starbucks coffee offers pumspice latte and American families are ready for Halloween. Yes, we are talking autumn. The best time to wear trench coats, baseball jackets, parkas, ponchos and who wants to be a bit britis is the best quilted jacket. 
---
Listí se barví do nejrůznějších barevných odstínů, kavárny Starbucks nám nabízí dýňové latté (u nás bohužel ne) a Američané už mají hotovou halloweenskou výzdobu. Všechny tyto indicie mohou vést k jedinému závěru. Podzim je nenávratně zde. Nastala tedy ideální doba pro kožené bundy, kabátky, trenchcoaty, baseballové bundy, parky, ponča a pro toho, kdo chce být tak trochu "British" bude ideální prošívaná bunda.
How wear It:


Poncho is still more and more wanted. No wonders, you can combinate it with trousers and skirts. In the final you look chic and feel comfy.
---
Ponča si stále více nacházejí cestu do našeho šatníku. Není divu, dají se kombinovat s celou škálou kalhot i sukní. Ve finále vypadáte šik a ještě je se cítíte pohodlně.


The times when baseball jackets were worn by americans students only are far away. You can find them in almost every shop. Why not to try them on?
---
 Doby, kdy baseballové bundy byly nošeny výhradně americkými studenty jsou už dávno pryč. Dokazuje to i fakt, že je můžete najít v nabídce téměř každého obchodu. Proč je nezkusit?


Just like iconic Kate, we love leather jackets as well, you can wear just simple white t-shirt with jeans and you look great!
---
 Stejně jako ikonická Kate, také jsme milovnicemi kožených bundiček. Zbožňuji na nich hlavně fakt, že i s jednoduchým bílým tričkem, jeansy a vypadá úžasně.


Sheepskin leather jacket is "must have" have of this season. Be creative and create a rebel look.
---
 Letecká bunda je "must have" podzimní sezony. Popustě uzdu své fantazie a nebojte se s její pomocí vytvořit tak trochu rebelský look.


It's pretty, comfortable and it is worn by women in the whole world. Yes! Trench coat rocks!
---
 Je krásný, je pohodlný a je nošen ženami po celém světě. Ano! Trench coat žije!

Parka is something what I am gonna try this autumn, I hope that the final effect will be alright.
---
 Parka je něco, co hodlám letošní podzim zkusit. Doufám, že budu s výsledkem spokojena.

Be British and wear it! You can find it especially in the Tommy Hilfigers and Ralph Laurens collections.
---
 Buďte trochu Britové a zkuste prošívanou bundu. Najdete je hlavně v kolekcích Tommy Hilfiger a Ralh Lauren.xx A&B

4 comments:

 1. parku jsem koupila před týdnem a jsem s ní neuvěřitelně spokojená. Trenčkot už mám a už jen ta kožená bunda! :)

  ReplyDelete
 2. Taky bych si ráda koupila parku a koženou bundu, tu chci už minimálně 2 roky! :D

  ReplyDelete
 3. Poohlížím se po ponču, ale je tak neuvěřitelně složitý najít nějaký vážně dobrý... Parka mě láká, ale ještě si tím nejsem až tak jistá

  ReplyDelete
 4. o parce taky přemýšlím, ale zatím jsem si ještě žádnou ani nezkusila, tak nevím, jestli mi vůbec bude slušet:D

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...