Tuesday, September 25, 2012

DREFT FASHION WEEK DAY 7


We can hardly believe that fashion week is over already. We planned three shows for our last day, unfortunately not everything went according to plan and we missed the first one. But two other shows we saw were amazing!
---
Ani jsme si nestačily všimnout a fashion week skončil. Na poslední den jsme měly v plánu trojici přehlídek a after party, samozřejmě nešlo vše podle plánu a bohužel jsme propásly VŠUP ateliér Liběny Rochové, což je nám líto, vzhledem k tomu, že podle fotek se jednalo o kvalitnější tvorbu než tomu bylo v přípaě ateliéru Jasefa Ťapťucha, který jsme samozřejmě viděly. Nicméně jsem si to alespoň částečně vynahradily dalšími přehlídkami, které jsme viděly.


B was wearing: Guess watch, Zara dress, Office shoes heels, DKNY clutch, vintage pearls and earrings

A was wearing: C&A dress, Mango leather jacket, Armani Jeans shoes, Tie Rack pashmina, DKNY watches, David Jones clutch, H&M necklaceB: "Společně to zvládneme"
A: "Jasně, spolu jsme silnější - jako míchaný pití... Teda teď ne, to je jasný, je prohibice."
B: " No právě, jsme přímo zabijácká dvojka!"

B: "Mám neřešitelný problém. Zapomněla jsem, jaké mám na sobě spodní prádlo!"
A: "No tak já se ti podívám, no."
B: "Ještě se dostaneme do řečí!"
A: "No co, já chtěla jen pomoct své BFF!"
A (a její iracionální odpor k uším): "Tuhle fotku tam nedáš, mám tam ucho!"
B: "Ano, máš ucho, máš dokonce dvě, jinak bys nemohla nosit brýle!"
A: "Ale nemusí to každej vědět. A mohla, mohla bych nosit ty drsňácký co se přicvakávají na nos, nebo cvikr."
A: "Nebyla tam jediná kanapka!"
B: "Stejně by sis ji nedala."
A: "Ale mohla bych si ji vyfotit!"Audi Czech Young Talent Selection
Přehlídku mladých návrhářů v této sekci jsme si opravdu užily, u přehlídky AWKWARD (ta plná černé a ptůhledných materiálů) jsme se dostaly k úvahám co z toho bychom si kam oblékly, vzájemně se obvinily, že jsme nestydy a byly spokojené. Do výběru Audi Czech Young Talent Selection se dostali návrháři Michaela Čapkové, Veronika Bijoková a duo Lucie Jelínková a Monika Nováková. Poslední z přehlídek, celá vyvedená v krásných odstínech béžové, z lehkých materiálů začínala nádhernou básní s podtextem - jsem žena. 
Onvi & Onavi
Sotva jsme stihly lehkou večeři (Bakeshop se po dobu fashion weeku stal naším základním táborem) už byl čas jít na úplně poslední přehlídku týdnu - Onvi & Onavi. Sklenička šampaňského, trocha té nostalgie, že nevíme, co budeme další týden dělat, nějak rychle jsme si na náš fashion weekový mód zvykly. Pak už jsme se nestihla rozplývat nad kabáty s kožešinami značky Laurél a kombinaci oranžové/tmavě růžové u Marca Caina, i když na podzim jsem fanynkou spíše tmavšich tónů.P. S: Rozhodly jsme se pro menší experiment s návratem našich hlášek. Co vy na to?

Kisses A and B

6 comments:

 1. Jednoznačně říkám ANO návratu hlášek!!
  Musím vás pochválit dámy - je naprosto úžasné, že jste zmapovaly celý týden! Snad není fotka, kde by vám to neslušelo :)

  ReplyDelete
 2. nemůžu se na Tebe vynadívat, A. Jsi překrásná.

  ReplyDelete
 3. já se z vás picnu :D

  B. strašně moc sluší rovné vlasy <3

  ReplyDelete
 4. B, neuvěřitelně ti to sluší! vypadáš úžasně!:)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...